Crazy Ex-Girlfriend

Crazy Ex-Girlfriend izle

★ 6.8 2015 4 Sezonlar KomediDram

Crazy Ex-Girlfriend (2015) — Komedi, Dram. Crazy Ex-Girlfriend, VIP IPTV üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Crazy Ex-Girlfriend konusu nedir?

Kendisini çok önce terk eden Josh'ı hala arzulayan hazır cevap avukat Rebecca, New York'taki hayatını bir kenara bırakıp onu geri kazanmak için California'ya taşınır.

Son bölüm

S4 · Bölüm 18 — Yes, It's Really Us Singing: The Crazy Ex-Girlfriend Concert Special! · 2019-04-05

Rachel Bloom and the cast of the critically acclaimed series perform live versions of fan-favorite songs along with incredible staging, multimedia visuals and a live band and orchestra. This one-of-a-kind special event is equal parts concert special, rock concert and musical revue.

Türler
Komedi, Dram
İlk yayın
2015-10-12
Puan
★ 6.8 / 10

Başroldekiler

  • Rachel Bloom Rebecca Bunch
  • Donna Lynne Champlin Paula Proctor
  • Vincent Rodriguez III Josh Chan
  • Pete Gardner Darryl Whitefeather
  • Vella Lovell Heather Davis
  • Gabrielle Ruiz Valencia Perez

VIP IPTV üzerinde Crazy Ex-Girlfriend nasıl izlenir

VIP IPTV üzerinde Crazy Ex-Girlfriend izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Crazy Ex-Girlfriend içeriğini VIP IPTV ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Crazy Ex-Girlfriend izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — VIP IPTV zaten Crazy Ex-Girlfriend içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

Yıllık · 2 cihaz

Bu gece 4K'da izleyin.

$79/yıl

  • 18.000+ canlı kanal 4K UHD kalitesinde
  • 130.000+ film ve dizi
  • Her cihazda çalışır
  • Anında etkinleştirme
  • 30 günlük para iade garantisi
28.400+ mutlu aboneye katıldı
  1. 01E-posta
  2. 02Hesap
  3. 03Etkinleştir

60 saniyede başlayın.

İşlem tamamlandığında giriş bilgileriniz anında size ulaşır.