No-Rin

Vezi No-Rin online

★ 6.5 2014 1 Sezoane AnimaţieComedieRomance

No-Rin (2014) — Animaţie, Comedie, Romance. Vezi No-Rin online pe VIP IPTV în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este No-Rin?

Teenager Hata Kosaku is crushed when his favorite singing idol, Kusakabe Yuka, stuns the world by retiring from show business. Kosaku’s friends try to cheer him up, but nothing can chase away his gloomy mood until Yuka herself transfers into his class at Tamo Agriculture School!

Ultimul episod

S1 · Episod 12 — Everybody's No-Rin · 2014-03-28

The Aioi Village Mixer starts off on the right foot, but when the event's grand finale rolls around, will Kousaku and Minori hold up their end of the bargain?

Genuri
Animaţie, Comedie, Romance
Prima difuzare
2014-01-11
Evaluare
★ 6.5 / 10

Distribuția principală

  • Shintaro Asanuma Kōsaku Hata (voice)
  • Kana Hanazawa Minori Nakazawa (voice)
  • Yukari Tamura Ringo Kinoshita (voice)
  • Wataru Hatano Kei Kamatori (voice)
  • Marina Inoue Kochō Yoshida (voice)
  • Chiwa Saito Natsumi "Becky" Bekki (voice)

Cum să vezi No-Rin pe VIP IPTV

Vizionarea No-Rin pe VIP IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi No-Rin în 4K pe VIP IPTV — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi No-Rin astăzi

Nu aștepta data lansării — VIP IPTV are deja No-Rin, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.