Lady Usher

Vezi Lady Usher online

★ 6.4 2021 100 min HorrorThriller

Lady Usher (2021) — Horror, Thriller. Vezi Lady Usher online pe VIP IPTV în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este Lady Usher?

An updated re-telling based in the Gothic South with the Usher Family, led by Mother. The family has been cursed by madness, unrequited love and when Roderick comes home with his girlfriend Morgan, it spells the beginning of the end as her sister Madeline will stop at nothing to prevent their marriage as Morgan fights to take Roderick away from the madness that is the House of Usher.

Genuri
Horror, Thriller
Lansare
2021-09-10
Regizor
George Adams
Evaluare
★ 6.4 / 10

Distribuția principală

  • Theresa Santiago Lady Usher
  • Billie D. Merritt Morgan Segal
  • John Tupy Roderick Usher
  • John Ferguson Mr. Usher
  • Michael Gibbons Vincent Elerby
  • Allyson Cristofaro Liz

Cum să vezi Lady Usher pe VIP IPTV

Vizionarea Lady Usher pe VIP IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Lady Usher în 4K pe VIP IPTV — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Lady Usher astăzi

Nu aștepta data lansării — VIP IPTV are deja Lady Usher, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.