Zwerg Nase

Oglądaj Zwerg Nase online

★ 4.5 2021 film TVFamilijnyFantasy

Zwerg Nase (2021) — film TV, Familijny, Fantasy. Oglądaj Zwerg Nase online na VIP IPTV w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Zwerg Nase?

The fairy Kräuterweis transforms the boy Jakob into a dwarf. No one recognizes him now. But Jacob does not lose his courage to face life. Because he still has a trump card up his sleeve! When 12-year-old Jacob mocks an old woman at the market because of her big nose, he has no idea that he will soon regret his actions. A short time later, the boy is already a prisoner of the fairy Kräuterweis and is forced by her to cook for her and her guests for several years. And as if that wasn't punishment enough, she then transforms him into a dwarf with a large nose. After this transformation, no one recognizes him, not even his mother Hanne. And so he has no choice but to put his newfound cooking skills to good use with Duke Kunz the Gourmand.

Gatunki
film TV, Familijny, Fantasy
Premiera
2021-12-24
Reżyseria
The Chau Ngo
Ocena
★ 4.5 / 10

Główna obsada

  • Mick Morris Mehnert Jakob als Zwerg Nase
  • Jonathan Tittel Jakob als Kind
  • Anica Dobra Fee Kräuterweis
  • Daniel Zillmann Graf Kunz der Schlemmer
  • Christian Ahlers Oberküchenmeister
  • Adrian Grünewald Jakob als junger Mann

Jak oglądać Zwerg Nase na VIP IPTV

Oglądanie Zwerg Nase na VIP IPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Zwerg Nase w 4K w VIP IPTV — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Zwerg Nase już dziś

Nie czekaj na datę premiery — VIP IPTV ma już Zwerg Nase, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

Rocznie · 2 urządzenia

Oglądaj w 4K już dziś wieczór.

$79/rok

  • 18 000+ kanałów na żywo w 4K UHD
  • 130 000+ filmów i seriali
  • Działa na każdym urządzeniu
  • Natychmiastowa aktywacja
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dołącz do 28 400+ zadowolonych subskrybentów
  1. 01E-mail
  2. 02Konto
  3. 03Aktywacja

Zacznij w 60 sekund.

Dane logowania trafią do Ciebie, gdy tylko skończysz.