Allen Gregory

Oglądaj Allen Gregory online

★ 4.2 2011 1 Sezony AnimacjaKomedia

Allen Gregory (2011) — Animacja, Komedia. Oglądaj Allen Gregory online na VIP IPTV w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest Allen Gregory?

Allen Gregory is a short-lived American animated television series that aired on Fox from October 30 to December 18, 2011. The series was created by Jonah Hill, Andrew Mogel and Jarrad Paul. The series was officially cancelled by Fox on January 8, 2012.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 7 — Van Moon Rising · 2011-12-18

The persistent and pompous Allen Gregory bribes Principal Gottlieb into a romantic situation that he hopes will bring them closer together. Meanwhile, Richard uses Julie to compete with his frenemy’s adopted child.

Gatunki
Animacja, Komedia
Pierwsza emisja
2011-10-30
Ocena
★ 4.2 / 10

Główna obsada

  • Jonah Hill Allen Gregory De Longpre
  • French Stewart Richard De Longpre
  • Nat Faxon Jeremy De Longpre
  • Joy Osmanski Julie De Longpre
  • Cristina Pucelli Patrick
  • Will Forte Stewart Rossmyre

Jak oglądać Allen Gregory na VIP IPTV

Oglądanie Allen Gregory na VIP IPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Allen Gregory w 4K w VIP IPTV — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Allen Gregory już dziś

Nie czekaj na datę premiery — VIP IPTV ma już Allen Gregory, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

Rocznie · 2 urządzenia

Oglądaj w 4K już dziś wieczór.

$79/rok

  • 18 000+ kanałów na żywo w 4K UHD
  • 130 000+ filmów i seriali
  • Działa na każdym urządzeniu
  • Natychmiastowa aktywacja
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dołącz do 28 400+ zadowolonych subskrybentów
  1. 01E-mail
  2. 02Konto
  3. 03Aktywacja

Zacznij w 60 sekund.

Dane logowania trafią do Ciebie, gdy tylko skończysz.