Daniel Spellbound

Daniel Spellbound online kijken

★ 7.8 2022 2 Seizoenen AnimatieAction & Adventure

Daniel Spellbound (2022) — Animatie, Action & Adventure. Kijk Daniel Spellbound online op VIP IPTV in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Daniel Spellbound over?

In New York verdient een jonge speurder zijn brood met het verkopen van moeilijk te verkrijgen magische ingrediënten aan tovenaars – maar handelen in magie kan riskant zijn.

Nieuwste aflevering

S2 · Aflevering 10 — You've Looked Better · 2023-01-26

Back in New York, the city's greatest magicians combine their powers to battle a formidable foe. But will it be enough to save magic as they know it?

Genres
Animatie, Action & Adventure
Eerste uitzending
2022-10-27
Beoordeling
★ 7.8 / 10

Hoofdrolspelers

  • Alex Barima Daniel Spellbound (voice)
  • Deven Mack Hoagie (voice)
  • Chantel Riley Lucy Santana (voice)
  • Saara Chaudry Shakila Chinda (voice)
  • Al Mukadam Jayce Chinda (voice)

Hoe Daniel Spellbound te kijken op VIP IPTV

Daniel Spellbound kijken op VIP IPTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Daniel Spellbound in 4K bij VIP IPTV — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Daniel Spellbound kijken

Wacht niet op de releasedatum — VIP IPTV heeft Daniel Spellbound al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.