Alex Pandian

Alex Pandian megtekintése online

★ 3.6 2013 162 perc AkcióVígjáték

Alex Pandian (2013) — Akció, Vígjáték. Nézd a(z) Alex Pandian online a(z) VIP IPTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Alex Pandian?

Alex Pandian (Tamil: அலெக்ஸ் பாண்டியன்) is a Tamil action-masala film directed by Suraj that features Karthi and Anushka Shetty in the lead roles, while Santhanam plays a pivotal supporting role. Devi Sri Prasad composed the music. The film will also be dubbed and simultaneously released in Telugu as Bad Boy.

Műfajok
Akció, Vígjáték
Bemutató
2013-01-12
Rendező
Suraj
Értékelés
★ 3.6 / 10

Főszereplők

  • Karthi Alex Pandian
  • Anushka Shetty Radhakrishnan
  • Santhanam Kaalayan
  • Milind Soman Sneha
  • Suman Talwar Sneha
  • Prathap Pothan Sneha

Hogyan nézd a(z) Alex Pandian a(z) VIP IPTV oldalon

A(z) Alex Pandian megnézése a(z) VIP IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Alex Pandian 4K-ban itt: VIP IPTV — ismerd meg prémium IPTV szolgáltatás vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Alex Pandian még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) VIP IPTV már kínálja a(z) Alex Pandian, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 18 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 130 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.