Generation Wembley

Sledovat Generation Wembley online

★ 8.8 2023 1 Řady Dokumentární

Generation Wembley (2023) — Dokumentární. Sledujte Generation Wembley online na VIP IPTV v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

O čem je Generation Wembley?

The six-part series outlines the journey to the first treble in the club's history in 2013 and in fact begins in the years before, when the team and the entire club steadily developed through ups and downs. Players, coaches and decision-makers from back then tell how they experienced everything that moved them and what it means to them, even with the distance of a whole decade, to be part of this history and of FC Bayern.

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 6 — Generation Wembley · 2023-10-20

After the most painful season in the club's history, the team have to pick themselves up again - and do so in impressive fashion. At the end of a historic campaign, FC Bayern are indeed in the Champions League final again. In London, at the legendary Wembley Stadium, the opponents are Borussia Dortmund, and for the generation led by Lahm and Schweinsteiger, this game is about much more than the trophy.

Žánry
Dokumentární
První vysílání
2023-10-20
Hodnocení
★ 8.8 / 10

Jak sledovat Generation Wembley na VIP IPTV

Sledovat Generation Wembley na VIP IPTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Generation Wembley ve 4K na VIP IPTV — prohlédněte si prémiová IPTV služba nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Generation Wembley ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — VIP IPTV už má Generation Wembley a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 18 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 130 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.